![Collage 2019 04 12 16 32 58](/system/posts/covers/000/000/022/thumb/Collage_2019-04-12_16_32_58.jpg?1555076807)
English party
Сьогодні, 12 квітня, відбувся дуже цікавий захід з ініціативи кафедри учителів англійської мови. Дітки співали вивчені на уроках пісеньки, розказували віршики про настрій, кольори, танцювали композиції під всесвітньовідомі мелодії. Ми експромтом створили казочку "Little house". Порадувало, що у короткий термін дітлахи вивчили слова, рухи.... і блискавично нині продемонстрували свою акторську майстерність! І, якщо кажуть, що на обличчі актора можна прочитати усі ролі, які він зіграв. То наші обличчя сьогодні світилися радістю!