![Collage 2020 01 11 13 43 42](/system/posts/covers/000/000/039/thumb/Collage_2020-01-11_13_43_42.jpg?1578743377)
Майстер клас від Святого Миколая
У День Святого Миколая кожне малятко очікує на диво. І диво не змушує на себе довго чекати. Особливе задоволення від чудес ми отримуємо, коли маємо змогу взяти участь у їх створенні. Наші дітлахи вельми полюбляють усіляки прояви і напрямки дитячої творчості, тому справжнім подарунком став для них майстер клас з виготовлення дорожньої подушечки (рогалика). Дружно, творчо, корисно, адже при нашій любові до мандрів, виготовлений виріб неодноразово стане в нагоді... це точно!