![Collage 2019 10 13 13 49 08](/system/posts/covers/000/000/034/thumb/Collage_2019-10-13_13_49_08.jpg?1570965804)
До ярмарку готувалися - один в одного навчалися!
Переддень Свята Українського козацтва зустрів нас приємною звісткою - проводитиметься "Ярмарок в шкільній оселі - гучний та веселий". Кожній паралелі класів випало приготування страв, що є візитною карткою певної країни. Нам, другокласникам, дісталася сонячна Італія! Батьківщина піци й пасти, капрезе і фріттати, брускетти й качукко..... Проте, наш вибір припав на відомий італійський десерт - тірамісу , що в перекладі означає "Підійми мене вгору". І точно, бажання спробувати приготувати цю смакоту підняло нас на пошуки необхідних інградієнтів, а також навело на думку, що приготувати тірамісу можна прямо у нашому класі (термічні процеси відсутні), зібравшись разом. Задумано - зроблено! Результат перевершив очікування. Ми змогли не лише на ярмарку порадувати покупців приготовленим смаколиком, а й кожен з учасників кулінарного паті може з легкістю порадувати своїх домашніх цією стравою, яка виявилася досить легкою в приготуванні. Ділимося рецептом - і усім смачного!