![Collage 2019 02 23 13 48 54](/system/posts/covers/000/000/004/thumb/Collage_2019-02-23_13_48_54.jpg?1550923512)
Перший тиждень навчання "Я - школяр"
От і розпочалося те головне, чого ми очікували кілька місяців - перший тиждень навчання. За пропозицією Нової Української Школи його тема "Я - школяр". Звикаємо до нового статусу, відкриваємо для себе сутність понять "Школа", "Школяр", "Навчання". І так хочеться кожному учителю, щоб асоціаціями до цих слів були: ідея, дружба, пізнання, інтерес,питання, дослідження... Завдяки щоденним ранковим колам ми вчимося ділитися емоціями, розвиваємо емпатію. Кожен урок - маленьке відкриття і світі різних шкільних наук. А кожна перерва - чудова можливість учитися працювати в команді, цьому сприяє "Велика зборка" неймовірних за задумом і виконанням конструкцій з "Лєго".