![Collage 2020 01 09 18 58 39](/system/posts/covers/000/000/036/thumb/Collage_2020-01-09_18_58_39.jpg?1578591695)
Показовий урок з української мови
13 грудня відбувся наш показовий урок "Територія переносного значення". Малята вперше стали учасниками кейс - уроку, коли вивчене поняття розглядалося з різних боків. Як постає переносне значення слова у мові, як використовують його майстри літератури, а майстри живопису? Переносне значення, виявляється, працює й у психології, й у музиці, й у рекламному бізнесі. Цікаві відкриття зробили для себе і дітки, і дорослі, що були присутні на нашому уроці. Учитися - це вельми цікаво!