![Collage 2019 09 21 18 48 05](/system/posts/covers/000/000/032/thumb/Collage_2019-09-21_18_48_05.jpg?1569083461)
Традиція - посіяне зерно оптимізму по відношенню до майбутнього
Вже другий рік поспіль 1 вересня збираємося усім нашим дитячо - батьківським колективом. Головна мета - набутися разом після тривалої літньої перерви, скласти плани на прийдешній рік, поділитися враженнями від літніх подій, поїздок, відвідування цікавих місць... Гарному настрою сприяла ще по - літньому сонячна погода, смаколики, приготовлені разом, ігри, купання, спів і можливість бачити рідні обличчя.