![Collage 2019 06 10 14 24 36](/system/posts/covers/000/000/030/thumb/Collage_2019-06-10_14_24_36.jpg?1560166884)
Є щось прекрасне в літі, а з літом прекрасне в нас!
А як ви відкрили своє літо? Ключик до свого ми вирушили шукати на берегах нашої чудової річки - Південний Буг. Нам страшенно пощастило,адже за багато років перший раз рівень води у річці був таким, що ми ризикнули на катамаранах подолати Печерські пороги з нашими малюками. Всі були на висоті! Дякую долі за три прекрасні дні у дружній атмосфері, душевній компанії! Нехай літо ще неодноразово подарує усім нам такі яскраві спогади і незабутні емоції!